Ahoj holky, prosím jaký ponk s nářadím by jste doporučili pro 2-leťáka? Raději realističtější provedení..díky😉
Synovec dostal tenhle kufřík od bosche, radost veliká https://www.mall.cz/hry-profese/klein-pracovni-...
Mame le toy van je bomba
Taky mě zajímá 😉 zatím máme reálné nářadí. Ale co máme mimino, raději bych něco bezpečnějšího...😅
Tento mame,je nizsi ale Vojta ho miluje
@makynaeliska no prave mne ty ponky pripadaji obecne nizsi...tak koukam i na nejake propracovane kufriky🙄
Mame od Black Decker 👌🏻
Mame Black Decker i s vrtackou a je super. Jen by mohlo byt vic direk na zatloukani hrebiku - to syna bavi nejvic 😀
@vakuna
@alilisi ten se nam zatin libi nejvic, tak je super,ze mate dobrou zkusenost😉
Kamarádka má tento https://www.agatinsvet.cz/choditko-a-vozik-s-na...

Pripichnu se.🙂