Ahoj holky, takový zimní dotaz...používáte u 3-letých v zimě kombinézu nebo spíš oteplováky s kšandami a bundy? Díky🙂
Dávám kombinézu.
Měli jsme oboje. Do školky na procházky kalhoty do pasu + bundu. Doma na zahradu, do sněhu, atd. kombinézu.
Take mame oboje, na doma, do snehu kombinezu a do skolky kalhoty s bundou🙂
mivam oboje, nosi spis oteplovaky a bundu
Podle toho. Kdyz uz nebyly treba plenky, davala jsem spis oteplovaky a bundu. Dokud byly holky na plenach, mely kombinezu.
díky holky...mně právě přijde v té kombinéze víc neohrabaný..ale to bylo možná i věkem předtím 🙂
u kluka na lyže a sánkování kombinézu, do školky spíš teplé softky a bundu (těch dnů, kdy by se váleli ve sněhu bylo sakra málo), u holky budu řešit ted, ale asi budu koukatpo nějakém kompletu,kdy to jde od sebe odepnout, kvůli wc
Dávám zimní softshellky a pod to merino legíny.
A zimní bundu.
Jsme z Brna, kde ty zimy nejsou nejak hrozny...mame zimni bundy a oteplovaky nebo zimni softky a pod tím legose.
Kalhoty s ksandama a bundu, v kombineze se blbe chodi na wc.
Ja jak na co,na lyze davam(6 ti lete teda) oteplovaky a bundu,nejlepe,ale aby se to dalo sepnout,ven na zabradu a sankovani dostavaji oba kombinezy🙂