Máte toho naložíno 😥
22. črc 2021
22. črc 2021
Ať je brzy líp, chuderka malej 😢❤️❤️
P.s. Neshanela jsi na nosicich maminkach náhradníky?
22. črc 2021
tereza2008
autor@veroniquecz nesháněla..letenky prý nejdou prebookovat..ale to je to nejmensi. Hlavne,ze uz je malymu lip..uz z toho kasle posledni dny i zvracel a dneska je to tisickrat lepsi
22. črc 2021
tereza2008
autor22. črc 2021
Chudák malej..ať je brzy líp.
22. črc 2021
@tereza2008 tak hlavně, že je už lépe 🙏❤️
23. črc 2021


Ach jo, broucek.. Spatne obdobi opravdu.. snad uz mate vybrano a bude jen lip..