❤️🐶
3. říj 2021
Nadhernej...to je Shiba Inu?
3. říj 2021
tereza2008
autor@martuli Akita Inu
@vaseli16..ano trefila☺️
3. říj 2021
@tereza2008 máme doma právě Shibacka, už je to Teda děda no,ale Trošku rozdíl je🙂 Ať vám dělá jen samou radost😊😊😊
3. říj 2021
tereza2008
autor@vaseli16 diky🤩
3. říj 2021
Je nádherný 😍. Předtím jste měli taky Akitu? Mě se moc líbí, ale bojím se výchovy.
3. říj 2021
tereza2008
autor@siera1 nee, ale měli jsme pitbulku, takze s tou vychovou mame zkusenosti a pocitame s intenzivnim cvicenim..bez toho se to neobejde🙂
4. říj 2021


No ten je ❤