Moc hezké 👍👍
Moc pěkné 😍
Originální. Krásné 👏👏👏
Úžasný!!! 👍
Nádhera 😯👍
Bomba ✨🤩
@bara88
@petrufa86
@rastynek
@88petule
@pavjana
@knoflikarka
@kamilanikola Děkuji holky..s mýma gramlavýma rukama si toho obzvláště cením☺️
Tohle je wow nápad! Moc šikovná ❤️
Wau, úžasný!
Překrásné !
Krása 👍🏻😍
Je to opravdu krasne!!! 🤩
@tereza2008 Tak to je krásné ,zatím jsem nikde neviděla tenhle nápad 😉.Jsi šikovná
@mourovatakocka
@monnane
@gamich
@kikina7
@1lenuska1
@pacient diky holky, nasla jsem to na pinterestu, i kdyz jsem to trochu prekopala☺️
Můžu se zeptat čím jste prodělávala větvičky na tu konstrukcí? Já jsem kreativitou nepolíbená a šikovnost a trpělivost mi chybí,ale děti to strašně baví,co bych pro ně neudělala...
@hanve tak to jsme na tom podobne☺️ zelenym dratkem, ktery jsem koupila v kvetinarstvi...jinak tu konstrukci bych priste udelala polovicni, co se tyka sirky tech latek🙂 prvni hodinu to vypadalo silene, ale pak pri tom vrstveni to zaclo vypadat pekne
@tereza2008 To je fakt super. Tu konstrukci jsi koupila nebo vytvořila doma?
Krásný!👍
To je úžasný. 👍😍😍😍
@lenka_o Konstrukci mi udelal pritel z nejakych latek, co doma nasel a zkratil pilkou. Ono se to schova, takze ti nemusi vypadat nijak dobre..jak jsem psala, priste to udelame uzsi...zbytecne to je siroke a blbe se to schovavalo😅
Moc krásné👍Pod čím jsi to našla na Pinterestu?
@baskervile obecně vánoční dekorace..maji tam podobné na zeď místo stromku, tak jsem si to vymyslela na dveře
Nemáš prosím ještě fotku z Pinterestu?
Tak to je nádhera 👍🌲👏
Nejhezčí ozdoba na dveře co jsem kdy viděla 👋
@misheel inspirovala jsem se z techto..ale ten horni se nedela na tuto konstrukci
@pavelkamat jee..hrozne moc dekuji😍 ja jsem normalne fakt gramla,tak to hrozne moc potesi
Moc pěkné 😍
@tereza2008 děkuji ☺️👍





tyjo to je božííí