icon

Naše první vánoční dekorace hotová☺️ Sice jsem nervila🙈, ale nakonec jsem spokojená🙂

8 2
1
avatar

tyjo to je božííí

25. lis 2020
avatar

Moc hezké 👍👍

25. lis 2020
avatar

Moc pěkné 😍

25. lis 2020
avatar

Originální. Krásné 👏👏👏

25. lis 2020
avatar

Úžasný!!! 👍

25. lis 2020
avatar

Nádhera 😯👍

25. lis 2020
avatar

Bomba ✨🤩

25. lis 2020
avatar

@bara88
@petrufa86
@rastynek
@88petule
@pavjana
@knoflikarka
@kamilanikola Děkuji holky..s mýma gramlavýma rukama si toho obzvláště cením☺️

25. lis 2020
avatar

Tohle je wow nápad! Moc šikovná ❤️

25. lis 2020
avatar

Wau, úžasný!

25. lis 2020
avatar

Překrásné !

25. lis 2020
avatar

Krása 👍🏻😍

25. lis 2020
avatar

Je to opravdu krasne!!! 🤩

25. lis 2020
avatar

@tereza2008 Tak to je krásné ,zatím jsem nikde neviděla tenhle nápad 😉.Jsi šikovná

25. lis 2020
avatar

@mourovatakocka
@monnane
@gamich
@kikina7
@1lenuska1
@pacient diky holky, nasla jsem to na pinterestu, i kdyz jsem to trochu prekopala☺️

25. lis 2020
avatar

Můžu se zeptat čím jste prodělávala větvičky na tu konstrukcí? Já jsem kreativitou nepolíbená a šikovnost a trpělivost mi chybí,ale děti to strašně baví,co bych pro ně neudělala...

25. lis 2020
avatar

@hanve tak to jsme na tom podobne☺️ zelenym dratkem, ktery jsem koupila v kvetinarstvi...jinak tu konstrukci bych priste udelala polovicni, co se tyka sirky tech latek🙂 prvni hodinu to vypadalo silene, ale pak pri tom vrstveni to zaclo vypadat pekne

25. lis 2020
avatar

@tereza2008 To je fakt super. Tu konstrukci jsi koupila nebo vytvořila doma?

25. lis 2020
avatar

Krásný!👍

25. lis 2020
avatar

To je úžasný. 👍😍😍😍

25. lis 2020
avatar

@lenka_o Konstrukci mi udelal pritel z nejakych latek, co doma nasel a zkratil pilkou. Ono se to schova, takze ti nemusi vypadat nijak dobre..jak jsem psala, priste to udelame uzsi...zbytecne to je siroke a blbe se to schovavalo😅

25. lis 2020
avatar

Moc krásné👍Pod čím jsi to našla na Pinterestu?

25. lis 2020
avatar

@baskervile obecně vánoční dekorace..maji tam podobné na zeď místo stromku, tak jsem si to vymyslela na dveře

25. lis 2020
avatar

Nemáš prosím ještě fotku z Pinterestu?

25. lis 2020
avatar

Tak to je nádhera 👍🌲👏

25. lis 2020
avatar

Nejhezčí ozdoba na dveře co jsem kdy viděla 👋

25. lis 2020
avatar
25. lis 2020
avatar

@misheel inspirovala jsem se z techto..ale ten horni se nedela na tuto konstrukci

25. lis 2020
avatar

@pavelkamat jee..hrozne moc dekuji😍 ja jsem normalne fakt gramla,tak to hrozne moc potesi

25. lis 2020
avatar

Moc pěkné 😍

25. lis 2020
avatar

@tereza2008 děkuji ☺️👍

25. lis 2020