Jejda, chudák malej..ségra měla ekzém taky od malička, vím, co to je zač..a astma mám zas já, i když jen slabý..ale třeba to časem bude lepší.
3. bře 2020
tereza2008
autor@78marcela no on ma prý kombinaci..dermorespirační syndrom...kašel a ekzém jako reakce na alergen😞 ted je ekzem lepsi, o to horsi je kasel🤯
3. bře 2020
@tereza2008 chudák malej..😕
3. bře 2020
tereza2008
autor@78marcela nastesti on je v klidu..jen rodice umiraji strachy...znas to😉
4. bře 2020


To je mi moc líto prďolky 😢😥 ať je brzo líp 🍀🍀🍀 vím, sama ze zkušeností se sebou jaký to je boj natož když se jedná o dítě 😞