Dobrý večer, naskytla se nám výhodná koupě myčky ( ano,jsem asi jedna z mála ,kdo ji nemá🤣). Ale jediné místo,kam ji mohu umístit je vedle trouby- se sporákem. Můžou být i takhle dva spotřebiče vedle sebe? Nikde jsem to totiž asi neviděla,troubu hned vedle myčky🤷
Myslim, že to nebude problém.😊a super 😍
Mamka to tak driv mela, akorat kdyz byla mycka asi 2 dny stara, tak bracha si neco varil (plynovy sporak) a chytl mu ten horni plastovy kryt, takze pak ta mycka byla nova ale ohorela :D
My to máme vedle sebe celých 9 let, co jsem s manželem a bez problémů 😊
Taky máme již několik let vedle sebe a zatím bez problému.
Rodice to tak maji a vse bezi jak ma
Mam to tak a zadny problem 🙂
Meme to tak a v pohode👍 vestavena trouba a vedle vetavena mycka
Taky mám vedle sebe
máme tak a ok.
Děkuji všem, 🙂
Mamka má volné stojící myčku a volbě stojici sporák a má to vedle sebe už 6 let