icon

Hezký den, je nutné si do brněnské zoo udělat rezervaci? Chtěli bychom jet v pátek hned po otevírací dobe, ale na webu jsem nic nenašla a.nechci odjíždět s plakající mi dětmi,že nás tam nepustili ☺️😔

avatar

Netřeba

7. črc 2021
avatar

Není nutná rezervace

7. črc 2021
avatar

Ne, byli jsme min. týden. My tedy stáli frontu i s posledními školními výlety.

7. črc 2021
avatar

Díky všem

9. črc 2021