Hezký den. Je tu prosím nějaká skupina pro rodiče dětí s epilepsií? Dcera ji zatím nemá potvrzenou,ale záchvatů prodělala více a já se s tím potřebuji nějak psychicky srovnat. A slyšet i od ostatních,že se to dá zvládnout. A že se někdy zase v klidu vyspím. Protože já nespím ani v nemocnici, kde je už pátý den na monitorech . Děkuji 🙏
Vyhledej si tady ve skupinach Epilepsie zvaná Dětská absence
Ale netusim jak jsou tam holky aktivni.... A drzim palce aby se vam to ustalilo

byla jsem v podobné situaci před rokem, aktivní skupinu jsem nenašla, klidně napiš, vím jak se cítíš, myslela jsem, že už nikdy nebudu v klidu spát a že syna nikdy nebudu moc nechat bez dozoru...
Syn má epilepsii, nekompenzovatelnou, už několik let a lepší to nebude, vzhledem k nálezu na mozku. Skupinka, co tu maminka nade mnou zmiňuje, aktivní není vůbec. Ale klidně napiš, když si budeš chtít popovídat, já jsem myslela že nikdy už nebudu spát, že nikdy nebudu moct syna nechat beze mě třeba hlídat, že to nezvládnu psychicky... Takže úplně přesně vím jak se cítíš.
Na Fb je skupina Epilepsie u dětí, rodiče a pěstouni.
📍