Zkusenost nemam, ale takovy inzerat bych teda presla velkym obloukem... Gramatika, neni (asi) realne foto a zdarma? Ne diky...
30. dub 2021
Měla jsem. Nebylo stabilní - jako sedatko ještě ano, ale jako Kolebka se použit nedalo.
30. dub 2021
Postilka, kolepka, no bůhví co s ni by ti domu dorazilo 🙂 minimálně bych se bála, ze bude smrdet cigarama...
30. dub 2021

Zkušenost nemám, ale postilka kolepka...😫