Hezký večer, nemáte někdo zkušenosti s tímto zahradním nábytkem?
https://www.avenberg.cz/z557-set-zahradniho-nab...
My od nich máme slunečník, který jsme - stejný typ - jinde našli jen dražší, a taky spokojenost 👍
23. dub 2021
tereza2016h
autorDěkuji
23. dub 2021
Máme přímo od nich, jen trochu jiné židle a jsme spokojený 🙂
23. dub 2021
Kouknete se na recenze te firmy, ja se rozhodla radeji neriskovat.
23. dub 2021
Přesně jak píše uživatelka nade mnou. Chtěla jsem díky ceně objednávat ale díky recenzim a fotkám na fb co opravdu lidem přišlo jsem si to rozmyslela a koupila nábytek v Jysku 😂
23. dub 2021
Z tohoto e-shopu jsme si objednávali minulý rok sedačku a nic moc teda. Komunikace obchodu strašná (téměř žádná) a sedačku jsme měli nakonec skoro o dva měsíce později než slíbili. A kvalita taky žádná sláva.🙂
23. dub 2021
Moje mamka ma uz par let a za tu cenu prekvapive super 🙂