icon

Hezký večer, nemáte někdo zkušenosti s tímto zahradním nábytkem?
https://www.avenberg.cz/z557-set-zahradniho-nab...

avatar

Moje mamka ma uz par let a za tu cenu prekvapive super 🙂

23. dub 2021
avatar

My od nich máme slunečník, který jsme - stejný typ - jinde našli jen dražší, a taky spokojenost 👍

23. dub 2021
avatar

Děkuji

23. dub 2021
avatar

Máme přímo od nich, jen trochu jiné židle a jsme spokojený 🙂

23. dub 2021
avatar

Kouknete se na recenze te firmy, ja se rozhodla radeji neriskovat.

23. dub 2021
avatar

Přesně jak píše uživatelka nade mnou. Chtěla jsem díky ceně objednávat ale díky recenzim a fotkám na fb co opravdu lidem přišlo jsem si to rozmyslela a koupila nábytek v Jysku 😂

23. dub 2021
avatar

Z tohoto e-shopu jsme si objednávali minulý rok sedačku a nic moc teda. Komunikace obchodu strašná (téměř žádná) a sedačku jsme měli nakonec skoro o dva měsíce později než slíbili. A kvalita taky žádná sláva.🙂

23. dub 2021