#xlander Holky , co máte x lander prosim o dotaz. Koupila jsem k nasim na zahradu tento kocarek, akorát ma nespravitelny podvozek. Nevíte, jestli jsou korbicky adaptibilni se vsemi podvozky? Nevim, co je to za typ, ale ted me napadlo, ze ho treba jeste vyuziji, ale muusim nejdrive sehnat ten podvozek. Toto byla 3-kolka.myslite, ze by sedel i na 4kolku?
S adapterama by mohla byt korba kompatibilni. Ale nevim. Mela jsem xa a ted mam x move a kazda korba ma jine uchyceni. Napis vyrobci.
14. zář 2017
Nevite někdo?