Prosim radu, chceme delat narozeninovou oslavu a balonky napoustet heliem. Mate tip kde ho sehnat a nedavat za nej uplne palku? Balonku zas tolik nebude 😊dekuji
Hledej někde, kde v okolí prodávají plyny... třeba u nás v Uherském Brodě se helium dá napustit na místě, kde plní plynem (jak auta, tak bombicky)...
10. čer 2019
i já brala přes slevomat
10. čer 2019
Taky slevomat.
10. čer 2019
Helium je určitě jednodušší, ale nápad z pinterestu - do plastové lahve smíchat jednu lžičku jedlé soli se 3 lžícemi octa - vzduch chytat do balonků. Nezkoušela jsem 😅
10. čer 2019
Kupovala jsem na Slevomatu.