Prosim radu🙂 odkud jste porizovali pro deti elektro auticko? Akorat po nejakem koukame, klidne budu rada i za tip jake mate, jak dlouho Vam vydrzi nabite a tak🙂
My máme traktor Peg Perego a u nás je to top hračka, jezdí s ním každý den a baterka vydrží dlouho. Má dvě rychlosti a na tu druhou ten traktor opravdu sviští, odemkly jsme mu ji až když uměl perfektně jezdit na jedničku. Na slabší rychlost vydržel vždycky minimálně jeden den, pokud jezdil třeba jen hodku denně, tak i třeba tři dny. Na tu dvojku max den, když nejezdí tolik i tak má ale výdrž celkem slušnou. Na Heurece jsem našla kde ho mají za nejlepší cenu a tam jsem ho koupila. 🙂
Natalce jsme koupily mini beach....a spokojenost...❤❤🤣🤣
Máme Peg Perego a muž dal na radu zkušených a předěláno na klasickou autobaterii, takže výdrž TOP

Natálce můj taťka pořídil ve firmě HECHT, ale zatím toho moc nenajezdila, tak moc neporadím... jen vím, že vybral Ford Ranger kvůli pogumovaným kolům...