Radu, prosím! Jako vařit a péct si myslim, že umim, ale taky všichni doma umíme moc hezky papat, takže nemám žádnou zkušenost s trvanlivostí... Kdy mám udělat krémy do cukroví, aby mi to vydrželo?
My začínáme dělat krémy v půlce prosince. Děláme toho hodně, takže bychom to pak nestihli a v pohodě to vydrží
Nevím jake kremy máš na mysli ,ale ja budu slepovat ořechy v sobotu.Náplň (máslo, ořechy, strouhana čokoláda, cukr,rum)
Cukroví skladuji v dortovych papírových krabicích na balkone a nikdy se mi nezkazilo a mám ho tam do pulky ledna.
Ja delam pro jistotu az tyden pred Vanoci... starsi by mi nechutnalo uz jen z pocitu, ze neni cerstve...
zacine pect az 21.12. ale jenom linecke
Nehádej te se mi tu 😀 😀 😀 Moc vám všem děkuji, fakt jsem máslová elévka... Já totiž ani máslo moc nejím, takže ho doma máme jen párkrát do roka... Ale mám hroznou chuť na klasické ořecha a ořechová kolečka, jen vždycky mám cukroví v krabicích v komoře, kde je tak 10°C, marmeládě to nevadí... ale ten balkón je asi lepší... fakticky díky moc všem
já dělám tak tři čtyři dny před vánocema