icon

Tak jsme si pořídili první rýmu a nevíme, jak se u 5ti měsíčňáka vyhání....

avatar

Malá měla ve 4m, před odsátím jsme kápli mořskou vodu na uvolnění soplíků a po odsátí máme Nasivin sensitive - má aplikátor jako sprej, ale dávkuje kapičky 🙂

10. pro 2013
avatar

ano jak pise claire90

10. pro 2013
avatar

Matyášek měl teď rýmu nedávno a má necelé 3 měs., pomohla nám mokrá plína na postýlce, postýlku zvednout a odsávačka na vysavač 🙂

10. pro 2013
avatar

Stejne jako @claire90,je dulezite zkouset odsavat pravidelne,kapnout tu vodu,aby se zmensila hustota hlenu a slo lepe odsat a nasivin kapu vetsinou az na noc.a take je dobre zvednout lezeni pod hlavickou,aby ryma mohla volne odtekat.

10. pro 2013
avatar

odsavat odsavat odsavat

10. pro 2013
avatar
terulin
autor

@claire90
@agneska7
@janca22
@misonetka
@antymania666
Děkuji všem, odsáváme jak o život už druhej den, dneska jsme přidali kapičky a doufám, že nepotvrdíme pravidlo, že léčená rýma trvá 2 týdny a neléčená 14 dní.

10. pro 2013