Tak jsme si pořídili první rýmu a nevíme, jak se u 5ti měsíčňáka vyhání....
ano jak pise claire90
10. pro 2013
Matyášek měl teď rýmu nedávno a má necelé 3 měs., pomohla nám mokrá plína na postýlce, postýlku zvednout a odsávačka na vysavač 🙂
10. pro 2013
odsavat odsavat odsavat
10. pro 2013
Malá měla ve 4m, před odsátím jsme kápli mořskou vodu na uvolnění soplíků a po odsátí máme Nasivin sensitive - má aplikátor jako sprej, ale dávkuje kapičky 🙂