ano má 4 nejoblíbenější 🙂 a Star Wars je její oblíbené sledování s tatínkem a bráškou
8. dub 2015
Joo ..
8. dub 2015
jojo taky u nás jedou🙂
8. dub 2015
Má 2 a občas tu lítají 🙂
8. dub 2015
My v Tescu nakupujeme minimálně, tak nemáme žádnýho ale mjusim říct, že jsou úžasní, velcí .. fakt se to povedlo 🙂
8. dub 2015
ano a velmi,bohužel akce skončila než jsme měli možnost dosbírat celou sbírku
8. dub 2015
Mame doma asi dva, chtela jsem celou sbírku, ale ta cena nebyla zas tak nizka. Ale jinak mame zkouknute vsechny díly 😀
8. dub 2015
Naštěstí ne - mě se ti plyšáci nelíbí... 🙂
8. dub 2015
Taky ne
8. dub 2015
jsem zapomněla dodat, že u nás by to nebylo pro dítě ale pro mojí téměř 42 drahou polovičku co na nich ujíždí 😀 😅 😀
8. dub 2015
máme všechny, syn i tatínek 🙂 je milují
8. dub 2015
Ano,mame doma dva a kluci s nima spi kazdy den))
8. dub 2015
Ne, Kuba má doma jednoho a vůbec ho nezajímá 🙂
9. dub 2015

Náš pes určitě 😀