Přemýšlely jste někdy o tom, kolik času strávíme nakupováním? Co ušetřit čas a zkusit nakupovat potraviny přes internet?
A proto Tesco muže využíváme 😀
Nakupuji jednou týdně, přes net je potřeba platit za přivezení nákupu domů nebo jsou potraviny předražené. Takhle si vyberu lépe, hlavně co se týče čerstvých potravin. Zkoušela jsem jednou přes net, nebyla jsem spokojená co se týkalo masa, a zeleniny.
ja take ne,takhle si sama vyberu neco v akci,a zrovna Tesco neni koje krevnni skupina🙂Proste nevyhovuje..
Take si myslim, ze Tesco je nyni nejhorsi retezec na trhu, jen se stale divim kolik lidi tam nakupuje.
Tesco jsem měla ráda někdy před 10ti lety, ted jsem zklamaná...u nás v krámku na vesnici nakoupím levněj
Zajima mne jedna vec... Maji ridici povinost nakupy vynest do patra, nebo je to jejich dobra vule? Nekolik mi jich reklo, ze musi, ale narazila jsem na jednoho mladeho, ktery vylozene nechtel a rikal, ze to nemaji delat...
Pokud řidič má povolení Zákazníka ke vstupu a pokud tomu nic nebráni, snaží se objednávku doručit až do určitého patra, případně až do bytu. Za chování řidiče se velice omlouváme. Obraťte se prosím na naši Infolinku 800 222 555, kde Vám poskytneme asistenci při řešení reklamace.
Kdyby to šlo, hned bych toho využila, bohužel Tesco zatím tuto službu nabízí dost omezeně
My využíváme už přes rok a je to bezva 🙂 Vždycky jsem spokojená a snad ještě dlouho budu 😀 Je to bezva, nemusíme 1-2x týdně na velký, i s cstou dvouhodinový nákup, prostě si to u kafe naklikám a zdarec 🙂 Fakt spokojenost, bezva služba 🙂
kdyby to tak šlo, ale tady to nejde