icon

Taky tak telefonuju... obcas 🙂)))

avatar

To znám velice dobře, vždy mě nejvíc potřebují když zazvoní mobil 🤣🤣🤣🤣

3. říj 2019
avatar

Taky občas říkám Zavoláme si později, až bude klid. Tak za pět let...

3. říj 2019