tinkaa
4. lis 2019
426 

Persil discs 4v1

Děkuji moc Modrému koníku za možnost testovat produkt gelových kapslí 🙂

Když jsem byla vybrána na testování pracího přípravku Persil discs 4v1 byla jsem nadšená a očekávala, kdy kurýr doveze balíček. Po obdržení balíčku jsem ho rozbalila za přítomnosti staršího syna a manžela, jelikož byli zvědaví, co mamince dorazilo v balíčku. Velmi mě překvapila vůně, která už byla cítit po otevření balíčku. K testování dorazilo balení o 11 ks pracích dávek.

Hned při čtení přiloženého dopisu bylo zdůrazněno, že výrobek není určený k manipulaci dětem. Na balení bylo také upozornění a obal na disky udělaný tak, aby se do něj nedostaly děti. I pro mě byl velký problém se do něj dostat. Když jsem se do balení konečně dostala tak mě velmi překvapila velikost disku. Byly velké! 

Praní prádla jsem nějak extra nerozdělovala, prádlo jsem rozdělila dle barev a zašpinění. Do pračky jsem vložila kapsly, prádlo a zapla pračku. Trochu jsem se obávala, zda se kapsle celá rozpustí a nezůstanou na prádle nějaké fleky od pracího gelu. Při koukání do bubnu se po malé chvíli objevovaly bubliny takže se disky dobře a rychle rozpouštěly. Běžné fleky na prádle se bez přidání dalšího přípravku na skvrny vypraly, bohužel flek od trávy z džínů staršího syna se nevyprala.

Další pračka byla s ručníky. Nezaznamenala jsem žádnou změnu oproti jiným pracím práškům. Jelikož ručníky nijak extra nezašpiníme. Ručníky krásně voní!

Všechno prádlo co jsem prala také prošlo sušičkou. Když jsem otevřela sušičku, prádlo vyprané v Persilu krásně vonělo. Při otevření skříně se linula velmi příjemná vůně.

Celkově jsem na gelové kapsle změnila názor, jelikož do doby před testováním jsem používala pouze sypký prášek nebo gelový prací prostředek. Musím říct, že přes první obavy (kapsle se nerozpustí, nevypere prádlo) jsem byla mile překvapena. 

Gelové kapsle Persil discs 4v1 mužů vřele doporučit a budu sama jedním z nových uživatelů 🙂

#zkusenosti_persildiscs4v1126 #recenze #test_persil

Začni psát komentář...

Odešli