
1 / 1
kdyz zajdes do klenotnictvi, udelaji ti presne dle vzoru druhou nausnici🙂
17. říj 2011
taky jsem ztratila naušnici a ve zlatnictví mi vyrobili naprosto tu stejnou a ani to nebylo zase až tak drahé...
17. říj 2011
já asi stejné mám, po mě!
17. říj 2011
Měla jsem, ale nechali jsme z těch pomněnek udělat přívěsky.
17. říj 2011
Ty už hodně pamatují,že?Mám doma stejné po mě,mamce a mé dceři.Jen je máme s korály.Jsou ze 24 kar.zlata a tím pádem je nelze ani opravit.Jedinně roztavit a předělat...Pokud budu mít vnučku,tak budou její.Jinak,bych si ji nechala také dodělat.
17. říj 2011
tlapicka
autorZlatnice je klidne udela, jenze uz pres rok shani autenticke kaminky... Bezradne :(
25. říj 2011
7. lis 2011
Co zkusit jí nechat udělat na zakázku? Asi se to nevyplatí,co?