Krásné ráno všem stávajícím i budoucím maminkám!

Druhá květnová neděle je sice za námi a s ní i svátek všech maminek, přesto jsme si u této příležitosti přichystaly týden plný vůní, chutí a vzpomínek. Na naše maminky, na maminky našich maminek, na maminky našich tatínků...

Tak si to pojďte s námi užít!Maminky by pro nás měly být pevným bodem v našem životě se vždy otevřenou náručí. A když zavřeme oči a vzpomeneme si na maminku, nebo třeba na babičku, vybaví se nám vůně, chutě, barvy


Co vám maminky a babičky vždycky vaří nebo vařily? Co vás vrací do bezstarostného dětství?My se s vámi o naše voňavé vzpomínkové poklady budeme celý týden dělit a zároveň vám k tomu vždy nachystáme i nějakou parádní soutěž!


A že se máte na co těšit!


Každý den vyhlížejte článek s báječným rodinným receptem. A čtěte pozorně, každý tento článek bude v jednom dni doprovázet také soutěžní článek u jiné ambasadorky. Takže dávejte pozor, lajkujte a komentujte.


Podrobná pravidla najdete v každém soutěžním článku. Jsou podobná jako v předchozích dnech s ambasadorkami.
Pravidla Dnů s ambasadorkami:


Pro účast je potřeba splnit tři podmínky:

- dát like soutěžnímu článku

- odpovědět v komentáři na soutěžní otázku

- dát likečlánku s receptem ze stejného dne (ze stejného dne, ve kterém vyšla soutěž- článek bude u jiné Ambasadorky)Soutěž bude probíhat vždy od dopoledne do večera, konkrétní čas si pokaždé určí daná ambasadorka a uvede ho u soutěžní otázky.


Výherce bude vybrán pomocí generátoru náhodných čísel a vyhlášen buď ještě ten den, nebo druhý den dopoledne. Opět záleží na konkrétní ambasadorce.


Všichni soutěžící obdrží po skončení soutěže srdíčko jako poděkování za účast.Doufáme, že se vám dny s ambasadorkami budou líbit tak jako vždy a že si společně užijeme prima týden!
PS: Speciální výzva pro odvážné – kdo zvládne vyzkoušet všechny ambasadorské vzpomínkové recepty? Nezapomeňte se s námi podělit o fotky a u fotek nás označit, aby nám nic neuniklo!#den_matek_s_ambasadorkami

#maj_s_ambasadorkami

#tyden_s_ambasadorkami

#pepco