Já ho prostě žeru 😍
Já taky, ale tahle písnička je úplně jiná než co od něj člověk zná 🙂
@pampa92 Jo, úplně, ale docela se mi trefil do nálady.
@tratatundra Mě taky 🙂
Já taky, ale tahle písnička je úplně jiná než co od něj člověk zná 🙂