To uz jsem videla drive, asi se to stava celkem casto 😂
5. pro 2020
5. pro 2020
To je zajíc nakažený covidem-19, tak se převlekl za mikuláše ... 🙂
5. pro 2020
My zas měli čokoládového Mikuláš obaleného v alobalu anděla.
5. pro 2020
😂😂😂😂
5. pro 2020
U nás v kostýmu čerta i anděl a našly děti Mikuláše. 😃
5. pro 2020
Kde udělali soudruzi chybu? 🤔
5. pro 2020
U nás všechny děti ve škole měli místo Mikuláše anděla 😂😂
6. pro 2020


nebo se ten zajíc na Velikonoce ožral a pak si vzal omylem jinej kostým 😍