trpaslicek19
autor@martinka_33 bydlela jsi v Liberci?
21. led 2022
@trpaslicek19 jo, ještě loni v letě a deti tam chodí do školy a školky, tak bych se tam i ráda vrátila
21. led 2022
trpaslicek19
autor@martinka_33 staví se tu teď 3 paneláky tak třeba v nich je ještě místo. Ale jak to tu zastavují tak už to není takové. Stěhovali jsme se sem kvůli zeleni ikdyž je to v podstatě uprostřed města.. Je to škoda
21. led 2022
@trpaslicek19 vím, jen se obávám, že kvalita nebude odpovídat ceně 😐 A co hůř, tolik peněz, co za to chtějí by nám ani banka nepůjčila... Takže leda počkat až dostaví a jít tam do nájmu, předpokládám, že nekdo si byt koupí na kšeft, bývá to tak
21. led 2022

Jeee tam jsem blízko bydlela! Davidka příběh jsem četla, je to šikovný kluk ❤