Holčičky jsou v pořádku,jupiiiiiii!! 🙂 Ja mam po 6h bez paralenu 37,3 tak uz snad bude jen lip 🙂 dnes musim vydrzet bez holcicek,ale vim,ze je to pro jejich zdravi a dobro,tak doufam,ze do zitra budu ok a budu moct nastoupit na hostinak a ten den
Tuli, tak to je paráda, jupíííííí, tak zítra pozdravuj ty miminka malinkatý krásný
23. zář 2010
tulanek
autorStrasne rada pozdrav vyridim,dekuju ti moc!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂
23. zář 2010
tak Sašenka už pokořila 2kg huráááá Sofi zlatíčko honem papej ať to taky rychle naženeš!! a za chvilinku šupky dupky k mamince a tatínkovi domů 🙂))
23. zář 2010
doufám,že už je vše o.k.a ozvi se jak se máte,pá
23. zář 2010
bez nich si budu moct plne vynahradit 🙂 Sašenka ma 2000g a Sofinka 1750g,at uz je zitra prosim a muzu za tema nasima laskama miminkovskyma 🙂 HOLKY VSEM VAM STRASNE MOC DEKUJU ZA PODPORU,MOC SI TOHO VAZIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DEKUJU!!!!!!!!!!!!!!