icon

Prosba 😊
Neměl by jste někdo prosím odkaz na stránky, kde by bylo hezky, přehledně sepsáno, co sebou nejlépe do porodnice? Vím že je to všude jiné, ale tak plus mínus, rodit budu v Boskovicích ... Abych lenoch jen sedla, opsala a nakoupila 😁😇

avatar

Já měla vložky klasické a prsní, plínky, spodní prádlo a svoje tričko, hygienické potřeby a fén. Oblečení na miminko u nás měli. Sice děsný retro, ale mně to nevadilo.

24. dub 2019
avatar
tulanek
autor

Díky! 😊

24. dub 2019
avatar

Ju,taky v Boskovicích,kdy máš to?

13. kvě 2019
avatar
tulanek
autor

@saminomimino
😊 První 27.5. druhý 6.6.

13. kvě 2019
avatar

@tulanek jeee, já 21.5 druhý 26.5, s dcerou jsem měla 6.6 a stihla to 30.5,tak se možná potkáme

13. kvě 2019
avatar
tulanek
autor

Musíme detickam konkrétně domluvit, aby jsme se potkaly 😁 Nemáš náhodou prosím seznam co sebou do porodnice tam? Já jsem si to chtěla nafotit když půjdu na monitory a zapomněla jsem zase, ale tak snad mám zabaleno všechno to důležité 🤪😁

13. kvě 2019