Sašenka je v postýlce 🙂) a Sofinka krásně přibíra,jsou to šikulky naše milovanýýý!!!!!!!!! 🙂)
Supééér🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
21. zář 2010
Sašenka je v postýlce 🙂) a Sofinka krásně přibíra,jsou to šikulky naše milovanýýý!!!!!!!!! 🙂)
Supééér🙂))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Teda tetka má ooooobrovvskou radost jsou to zlatíčka šikovný :***