... čáry máry fuk a naše počitadlo je fuč!
Éj 😀
@jenniffer001 nějak to zatím nevypadá .., straším na Koníkovi 😀 A do porodky se už móóc těším! 🙂 😉
Tak držím palečky ať pod stromečkem už jste tři
😉
tak to věřím 🙂 tak ať už se malýmu zachce se na vás podívat 🙂 u mě to bylo taky z ničeho nic, nadávala jsem jak se tam drží zuby nehty, zkoušela všechny možný pověry a triky jak mu pomoct a nic 😝 a strašila jsem taky na koníkovi a v noci kontrakce jak blázen a ráno jsme jeli do porodky 😵
Já myslím, že Danečkové přicházejí na svět 14.12. 😉
vše nej k svátku, a jako dáreček by byl vhodný zahodit domeček :¨)
já myslela, že už se malej dere na svět a tady se vesele konverzuje 😉
pořád nic?
tak já myslím, že už se asi něco chystá, co? 😵
už je hotovo 🙂 Myslím, že ve čtvrtek se narodilo miminečko 😵
jůůů, fotečka, ten je kráááááááááásnýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, bobínek malinkatý! 😵
a jak to vypadá? já už touhle dobou chtěla strašně rodit 😝