♥ Daneček se narodil 16.12.2010 ve 12:02, měřil 51 cm a vážil 3,28 kg ♥
Tak už jste doma 🙂 Obrgratulace k Danečkovi. Váha a míra, no přímo ukázkové. Tak ať se nové rodince daří.
Moc gratuluju 🙂
Taky mooooc gratuluju, hlavně ať jste zdraví a dělá vám jen radost 🙂
Velká gratulace od Uličníků!!! Máte ten nejhezčí dárekček!!!! Užívejte si to!
Velká gratulace k Danečkovi🙂 Krásné Vánoce!😉
Ještě jednou velikááááánské gratulace k uzlíčku štěstí !!!!
Velikánská gratulace k Danečkovi 🙂
Luci moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka oběma!!!
pridavam se s gratulaci 🙂
a těšíme se na první fotečky 🙂
také moc velká gratulace, moje zlatíčko je taky Daneček
Obrovská gratulace :D
Jůůů, velká gratulace 😵
Všem moc děkuju 😵
Já jěště fotky ani neviděla, ale určitě brzo na to mrknu a vložím. Víc koukám doma na živý obrázek 😀 😉
já to věděla, tak to je krása 😵
moc a moc gratuluji a přeju hodně zdraví 😵
Ahoj Luci, moc moc gratuluju a přeju hodně zdraví a štěstí celé rodince🙂
já úplně prošvihla, že je malý už na světě!!! Moc a moc gratuluju, "známe" se z beremka 🙂
já úplně prošvihla, že je malý už na světě!!! Moc a moc gratuluju, "známe" se z beremka
jé, Luci, já to čtu až teď 🙂 tak posílám převelikou gratulaci! a hned se jdu mrknout na fotky jaký je to fešák 🙂
jé, moc gratuluju, malej je krásnej🙂
Tak Danečkovi všechno nejlepší k ročku 🙂
@nikissek28 jéé, děkujeme moc 😵
@tuliberka za málo 🙂 ani nevím, jak jsem Vás tu mezi všema vůbec našla 😀
Přejeme Danečkovi vše nej nej k prvním narozeninám 🙂
Lucinko veliká gratulace. At vám Daneček roste a dělá jen radost!