icon

♥ Daneček se narodil 16.12.2010 ve 12:02, měřil 51 cm a vážil 3,28 kg ♥

avatar

Lucinko veliká gratulace. At vám Daneček roste a dělá jen radost!

20. pro 2010
avatar

Tak už jste doma 🙂 Obrgratulace k Danečkovi. Váha a míra, no přímo ukázkové. Tak ať se nové rodince daří.

20. pro 2010
avatar

Moc gratuluju 🙂

20. pro 2010
avatar

Taky mooooc gratuluju, hlavně ať jste zdraví a dělá vám jen radost 🙂

20. pro 2010
avatar

Velká gratulace od Uličníků!!! Máte ten nejhezčí dárekček!!!! Užívejte si to!

20. pro 2010
avatar

@jajkaz Dnes jsme poprvé doma ve třech, fakt nádhera 😵
Děkujeme za gratulace! 🙂

20. pro 2010
avatar

Velká gratulace k Danečkovi🙂 Krásné Vánoce!😉

20. pro 2010
avatar

Ještě jednou velikááááánské gratulace k uzlíčku štěstí !!!!

20. pro 2010
avatar

Velikánská gratulace k Danečkovi 🙂

20. pro 2010
avatar

Luci moc gratuluji a přeji hodně zdravíčka oběma!!!

20. pro 2010
avatar

pridavam se s gratulaci 🙂

20. pro 2010
avatar

a těšíme se na první fotečky 🙂

20. pro 2010
avatar

také moc velká gratulace, moje zlatíčko je taky Daneček

20. pro 2010
avatar

Obrovská gratulace :D

20. pro 2010
avatar

Jůůů, velká gratulace 😵

20. pro 2010
avatar

Všem moc děkuju 😵
Já jěště fotky ani neviděla, ale určitě brzo na to mrknu a vložím. Víc koukám doma na živý obrázek 😀 😉

21. pro 2010
avatar

já to věděla, tak to je krása 😵
moc a moc gratuluji a přeju hodně zdraví 😵

21. pro 2010
avatar

Ahoj Luci, moc moc gratuluju a přeju hodně zdraví a štěstí celé rodince🙂

22. pro 2010
avatar

@tuliberka Luci, konečně koukám že máš Danečka na svete ... tak on nechtek na tvuj svátek ale skoro na ten svuj... gratulace veliká!!!! Je krásný hodně zdraví obema sluší ti to!

23. pro 2010
avatar

já úplně prošvihla, že je malý už na světě!!! Moc a moc gratuluju, "známe" se z beremka 🙂

2. led 2011
avatar

já úplně prošvihla, že je malý už na světě!!! Moc a moc gratuluju, "známe" se z beremka

2. led 2011
avatar

@keisy děkuji moc 🙂

2. led 2011
avatar

jé, Luci, já to čtu až teď 🙂 tak posílám převelikou gratulaci! a hned se jdu mrknout na fotky jaký je to fešák 🙂

4. led 2011
avatar

jé, moc gratuluju, malej je krásnej🙂

6. led 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

Tak Danečkovi všechno nejlepší k ročku 🙂

16. pro 2011
avatar

@nikissek28 jéé, děkujeme moc 😵

16. pro 2011
avatar

@tuliberka za málo 🙂 ani nevím, jak jsem Vás tu mezi všema vůbec našla 😀

16. pro 2011
avatar

Přejeme Danečkovi vše nej nej k prvním narozeninám 🙂

16. pro 2011
avatar

@satyyy jůů, děkujeme moc 🙂

16. pro 2011