SOS - hledám hledám a nenacházím... proto prosím o radu vás.... syn si strašně rád zpívá, v oblibě má dvě písničky "Máme rádi zvířata, protože jsou chlupatá" a "...jakou máte řeč (kočky - mňau, pejsci-haf...)". Chci koupit jedno CD, kde budou obě dvě (a samozřejmě další) písničky. Můžete mi prosím poradit? V obchodě jsem natrefila na nepříjemný personál, tak to zkusím u vás. (na internetu najdu název CD, ale už ne obsah všech písniček). Syn má 3roky pryč. Děkuju
Tuším je to Svěrák-Uhlíř: Zpěvník, ale názvem si nejsem jistá, mám to doma vypálené.
Ta druhá se snad ofiko jmenuje "Krávy, krávy" a my jí máme na CD s názvek 20 let písniček z pořadu hodina zpěvu. Taky mám přepálené, ale můžu názvy přepsat do IP.
@upari tyhle tam určitě jsou
tady je seznam:
http://www.bontonland.cz/sverak-uhlir-zpevnik/
A co mu udelat CD se svym vyberem? Proste postahotat ty, co ma rad, pojmenovat to po nem a uzivat si to 🙂