Taky jsem letos dělala šípek a spokojenost.zkoušela jsem i levandulový,dá se dělat i ze sušených květů,ale asi nebude tak hezky barevný.nebo z jeřabin?ale asi už taky nejsou...
25. říj 2019
Sirup z rymovnika by byl top 🙂
25. říj 2019
Rymovnikovy ;)
25. říj 2019
vancurovah
autor@simix22 ten už mě taky napadl. Navíc moje mamka má velké rostliny, tak ji je trochu otrham. Z těch mých malých chudáčků bych toho moc neudělala 😊
25. říj 2019
vancurovah
autor@magdas1 u nás už nejsou, nebyl letošní hloch ☹️
25. říj 2019
vancurovah
autorNebyl ani hloch, tam mělo být
25. říj 2019
vancurovah
autor@ehrdlicka neseženu ani jedno, bohužel
25. říj 2019
Teď mě ještě napadli brusinky,ale to by bylo asi dost drahé
25. říj 2019
Můžu poprosit o recept na sipkovy a zazvorovy sirup děkuji moc
25. říj 2019
vancurovah
autor@masopustovar https://www.jaktak.cz/jak-zpracovat-sipky-recep...
Zazvorovy zatím nemám. Pohledam na netu.
25. říj 2019
25. říj 2019

A co zkusit meduňkový nebo rakytníkový (pokud by se dal někde ještě sehnat).