Dotaz ke kojení-syn bude mít 5 měsíců,má 8,5 kg,jen kojený..měli bychom začít s příkrmy,ale já váhám.První syn se rozjedl kolem 1.roku,druhý je podstatně větší a já přemýšlím,jestli mu "mlíčko od maminky"stačí,protože se mi zdá,že ano..nechce se mi ještě s příkrmy začínat,ale možná dávat něco sem tam ochutnat asi ano?Co myslíte,stačí mu mateřské mléko?Začali byste s příkrmy,ochutnáváním?
Počkala bych do šesti měsíců určitě, zvlášť když tak krásně pribira i po mm. Moje dcerka má deset měsíců a ještě nemá ani těch osm kilo 😂
Začni až po půl roce, a úplně zvolna
zkus blw.. malá se kojila do roka a půl v podstatě plně a po každém jídle.. blw měla od 5 měsíce cca.. a byla spokojená, ochutnala co se ji líbilo a dopucla se mlékem .. 🙂
dala bych na intuici.
Má zájem o jídlo? Když jíš ty, natahuje se po jídle?
Syn tak krásně přibíral po MM. S příkrmy jsem začala asi v 5,5 měsíci, hlavně proto, že ho jídlo vždycky hrozně zajímalo a zajímá vlastně do dnešeka. Jsou mu 2 roky. Takže podle toho jak reaguje obecně na jídlo. Ale nejdýl v 6 m bys začít měla hlavně kvůli imunologickémub oknu
Ja plne kojila 8mesicu a pak sem zacla velmi pozvolna, je nekolik veci jak poznat zda je dite pripravene na prikrmy jako ze napr.sedi, saha po jidle, da si ho cilene do pusy apod...myslim ze neni treba spechat kor kdyz prospiva 🙂
Dcera kojena a začla jsem až někdy v půlce 7.
Já bych tedy na pul roce pomalu zacala. Měla jsem plne kojene velke dítě a náhodou se prislo na to ze je silne anemicka. Prikrmy skoro nejedla, váhove byla fakt velká, ale proste jen z mléka nemela už vše co potřebovala.