Důležitý dotaz-jak jste vybíraly golfky?Na co se zaměřit,jaká značka je osvědčená,s kterými jste byly spokojené apod.Děkuji
Lehke,skladne,designove..za me Nuna nebo Bugaboo
mám peg perego pliko mini, chtěla jsem golfky do lehu, s košíkem, velkou stříškou, lehké, skladné.... Nechtěla jsem Valco. Spokojená jsem, ale jsou to "jen" golfky, žádný zázrak od nich neočekávám. Kupovala jsem na dovolenou, do letadla.
Já mam Valco snap 4 sport a jsem spokojena
Prve jsem si říkala, že žádné nebudu potřeba neboť mám trojkombinaci velkého kočáru (tak jsem koupila za pár korun z druhé ruky) ale už kvůli té skladnosti jsem je začala preferovat. jediné, co bych uvítala by byla spojená rukojeť aby se daly ovládat jen jednou rukou.
Aby sly sklopit do lehu, mely polohovani nohou, poradnou strisku, spojenou rukojet a byly lehke, skladne a zvladly i nejaky teren. U me vyhral Valco Snap 4 a byla jsem s nim moc spokojena.
Mám Peg perego Sí. Syn v nich jezdí už skoro rok a na každodenní ježdění jsou dokonalý.
Muj sportak v trojkombinaci byl hroznej. Koupila jsem novy camarelo trojkombinace,hluboky kočar krásný a super na ježdění a prostorny ale sportovni verze hrozná,křiva a špatně řešená. VALCO sporťak je top
Mám britax b-motion a bugaboo bee 3, ani na jeden nedám dopustit, ted v zime jezdime pouze v britaxu. Taky jsem si nemohla vybrat, britax jsem mela i u syna (4,5 roku zpatky). Pro me dulezite - skladnost do auta, prostor pro dite a ticha jizda.
Mám valco snap. Lehké a skladne.