icon
1 / 1
avatar

to je božíííí, to miluji.. cítím hřibovinu 😀

18. srp 2015
avatar

super...a dvakrat super je ta hmla, me se ti vzdycky tak libilo tohle slovo se slovenstine!!!!

18. srp 2015
avatar

Taky jsem si na "hmle" jako malá lámala jazyk. 🙂

18. srp 2015
avatar

@joannah13 Proč čtu hřbitovinu? 😲 😅

18. srp 2015
avatar

@joeyne ja to taky tak cetla 😀 tam je hribovina jakoze hriby 😀 heled jsem se nejdriv mrkla na obrazek jestli tam neni hrbitov 😀

18. srp 2015
avatar
vbrnka
autor

@joannah13 nebudem klamat, asi za 10min v lese doniesol tatino 4 modraky 😉

@nyc09
@joeyne mne sa paci ze sk a cz slovo ma presne tie iste pismenka, len inak poskladane😀

18. srp 2015
avatar

@vbrnka me taky a ta hmla zni lip!

18. srp 2015
avatar

@joeyne @nyc09 safraaa, už jsem se lekla, že sem se přepsala 😀
@vbrnka chlapák, už se těším, až vylezou mršky 🙂

18. srp 2015
avatar
vbrnka
autor

@nyc09 v tomto pripade asi ano 🙂

@joannah13 budem priebezne hlasit stav 🙂

18. srp 2015