icon

Ahojky, ráda bych pro 6 letou dceru koupila kuchařku 🙂 zatím mám v merku z těchto dvou…máte zkušenosti? Je pro vás jedna z nich top? Dcera začíná číst a tedy vařit chce zcela sama 🙈

avatar

Já musím doporučit receptíky pro kuchtíky.😊

18. zář 2022
avatar

Máme Děti vaří samy 👍

18. zář 2022
avatar
18. zář 2022
avatar
18. zář 2022
avatar

S dovolením se připojím k dotazu

18. zář 2022
avatar

Syn má od 4 let receptiky pro kuchtiky a za nas 👌

18. zář 2022
avatar
18. zář 2022