Taky bych brala recept
22. říj 2022
Vypada krásně,můžu poprosit o recept?Děkuju😉
22. říj 2022
22. říj 2022
Zrovna nedávno jsem je dělala 🙂
22. říj 2022
Doma milujeme 🙂
22. říj 2022
To jsi mi připomněla, že dřív jsem ráda dělávala pita chléb, no asi se na ně vrhnu 😋
22. říj 2022
22. říj 2022
Obcas delavam roti, ale naan jsem jeste nedelala. Taky se pripichnu pro recept 🙂
22. říj 2022
22. říj 2022
Nepeču, ale ráda to napravím!
📍
😀
22. říj 2022
Také prosím recept, děkuji!
22. říj 2022
22. říj 2022
22. říj 2022
vejik85
autorDělám podle tohoto ;)
22. říj 2022
vejik85
autorAle doporučuji raději hned dvojitou várku, z tohoto je 6 placek a ty byly hned pryč 🙈
22. říj 2022
A to se pak smazi? Nebo delas v troube? Nechavas kynout?😃
22. říj 2022
vejik85
autor@zajicvpoli nechám vykynout, pak z toho udělam 6 placek a hodím na pár minut do trouby ;) a až to vyndám pomaži jen másle s česnekem ;)
22. říj 2022
Ty si poklad,dakujem.
22. říj 2022
22. říj 2022



T'en je teda!.Mas nejaky overeny recept?