Holky, kde objednáváte nějaké hezké pytlíčky/krabičky či celé sety na homemade advetní kalendář? 🙂 Abych se už do toho mohla co nejdříve vrhnout ;) Děkuji 🙂
koukala jsem i na tyhle, ale nemáme to 2x kam dát :d
https://www.sevt.cz/produkt/adventni-kalendar-s...
Kupuji svačinové papírové sáčky nebo vyrábím na míru z balicího papíru.
Holky, co vše budete dávat do pytlíčků? Potřebuju inspiraci
Kupovala jsem na Fler platene pytlicky a nazehlovacky. Pak jsem to povesila na brezovou vetev.
Do pytlicku jsem davala brumika, kapsicky z DM, zvykacky,lizatko,bublifuk,vanocni ozdobicky, tezitko, veci do koupele z DM...
Lepsi foto nemam🙈
@krasna_neznama86 já mám 2 holky, skoro 3 a 7 a je to poměrně jednoduché. Záleží kolik do toho chceš/můžeš vrazit. Mám nakoupené sponky do vlasů, vánoční ponožky, různé koule a solí do koupele, balzámy na rty, pak mám takové ty magnetické oblékání panenky (v jednom dni dostanou panenku, pak každé oblečení v dalších dnech), koupila jsem plastelínu ve vánočním balení, nějakou výrobu vánoční ozdoby, vánoční přívěsek na klíče. Pak v některých bude malá sladkost s listeckem - třeba návštěva vánočních trhu, podíváme se na vánoční pohádku, pojedeme pro stromeček atd.
@krasna_neznama86 koukni ke mě do alba, dělala jsem různé https://www.modrykonik.cz/blog/t22d/album/adventni-kalendare-fnwbjr/

většinou vyrabím... loni mi ušila mamka pytlíčky, látky jsem koupila na fleru. Měla jsem pro syna i z ruliček od toaletáku, domečky z ebay. letos jsem koupila k dotvoření se šuplíky.