Maminky prosím neporadili by jste nějaký dobrý, pěkný krém na ruce? Chtěla bych jako dárek a já sama používám jen v nouzi obyč modrou Indulonu 😁🙈 . Díky 🌻
Taky jsem chtěla napsat Manufakturu. Jsem n spokojená se všemi příchutěmi
@verunkanatalka
@areh Jé tak to je pravda že od Manufaktury bych mohla zkusit, já od nich miluji šampony 😍 . Děkuji 🌻
D'Oliva
@areh Příchutěmi 😂👍
Já jsem pro sebe nedávno objevila z DM od Alverde krém na ruce s měsíčkem a aloe vera, úplně si lebedím a navíc mi krásně voní. Ale jako dárek se to asi nehodí, má to takovou vcelku obyčejnou fazónu. 🙂
Weleda 🙂
Já teda taky univerzálně na všechno když potřebuju používám Weledu - skin food, ale jako dárek bude určitě lepší Manufaktura 😉
Jako dárek asi spíš manufaktura, já nedám dopustit na zimní krémy od Neutrogeny.
Tenhle z Manufaktury ❤ https://www.manufaktura.cz/vyzivny-omlazujici-h... Tak nádherně voní a fakt jsou po něm ruce úplně hedvabne jemné. Krade mi ho i můj muz 😀
Určitě meruňkový od Manufaktury nebo jakýkoliv od L´Occitane, mají teď i nějaké limitované vánoční edice: https://cz.loccitane.com/pece-o-ruce,15,2,42332...
Miluji meruňkový krém na ruce od Manufaktury...