Maminky prosím o radu ohledně OČR, ještě nikdy jsem na něm nebyla, po tom co mi ho dr. vypíše nesu hned část papírů do práce a zbytek až budu OČR končit nebo to v práci jen nahlásím a papíry všechny odnesu až na konci OČR? Předem moc děkuji za odpověď.
Ja to hazim obyc poštou do schránky pred domem 😀 je to tam nekdy rychleji než doporučeny dopis
4. led 2020
Taky nosím vše az po navratu do práce, ale domluvila bych se, pokud to řešíš poprvé 😉
4. led 2020
Já ho když měly holky neštovičky dávala vrchní. Tak mi to řekla i dětská Dr. Také jsem tehdy na OČR byla poprvé. Nebo stačí poslat poštou pokud máš zaměstnání daleko.
4. led 2020
To záleží na domluvě v práci, u nás stačí nahlásit, manžel fotí a posílá mailem, někde můžou trvat na donesení... A jsou to jen dva papíry, jeden na zahájení a druhý na ukončení, není to tak složité jako neschopenka 🙂