Nevěřila jsem, že to tenhle víkend stihneme, ale jooo nakonec i my už máme něco z vánoční výzdoby 😇.
Maminky, ráda bych se při té příležitosti zeptala, chystám se letos úplně poprvé péct pracny a linecké cukroví...jak dlouho dopředu pečete? 😉 Díky.
Přejeme všem krásný zbyteček první adventní neděle 😉.
Já mám od včera komplet vše napeceno. Slepovat marmeládou budu kolem 18tyho
2. pro 2018
Vse pecu na Mikulase lepim a zdobim kolem 20.12.
2. pro 2018


Od teď uz kdykoli. Lepit před vanoci