Poradí někdo nějaký dárek pro kluka, o Vánocích mu bude 27m. Lego dostane už od jedné babičky, od nás dostane nějaké praktické dárky, ale druhá babi s dědou by mu rádi dali samozřejmě něco z čeho bude mít radost ale už mě nic nenapadá...
Budeme našemu nejmladšímu kupovat dřevěný vláček z lidlu.
my kupujem plastelínu, kulikovou dráhu, nějaký auto, takovou tu garáž a tak..nebo šroubovací auto..(jako na rozložení)..
Kulickova draha, prvni auto na ovladani a koleje k duplo a ikea vlacku 🙂
@bara88
@wendulka
@akirchnerova s autama si právě nehraje takže to je zbytečné kupovat to jsme pokoupili loni a tím pádem ani nevím jestli by si vyhrál s vláčkem, koloodrážedlo dostal k narozeninám a i tu plastelínu
Ja mam ve wishlistu pro malyho 2,5r kulickovou drahu Hape, zábavnou fontánu yookidoo (super je i ponorka s vodni stanici), pak teda veci na masinky a duplo, 66kouskove puzzle od Dino, rodinnou rocni permanentku do zoo a permanentku do hafikova, kde to miluje😉
tak něco co má rád nějaké auto ,koloodrážedlo,