icon

Dal mi zabrat, ale Patriček si ho přál ;)

avatar

Stip and Haak? Moc pěkný pejsek 🙂

1. kvě 2018
avatar

@arkerian Návod jsem našla ve skupince Háčkování na FB ;)

1. kvě 2018
avatar

@venouska ten je úžasný ❤️

1. kvě 2018
avatar

Krásný! 😍

1. kvě 2018
avatar

No tak ten je 😍

1. kvě 2018
avatar

náádherný. to i kolikrát závidím a říkám si, proč to neumím taky 😀

2. kvě 2018
avatar

Jako predchozi prace- nadhera, mooc sikovna 👍👏💞

2. kvě 2018