icon

Nějaký tip na jiné cukroví prosím?
Dělám každoročně stejně, tak bych udělala ráda nějakou změnu. Tak neco dobrého prosím 🙏
Dělám vždy slepovane, z vína, rohlíčky, ořechy, perníčky, florentinske a z nepecenych hnízda, nějaké ty koule kokos a med a to je tak vše.
Poradíte prosím? Něco spíše mokrejsiho, nic suchého prosím 😉😀.
Děkuji 😊

avatar

marokanky

7. pro 2021
avatar

Maryše 😊

7. pro 2021
avatar

Fíkové

7. pro 2021
avatar

. Neco jednoducheho, co stihnu za vecer😂

7. pro 2021
avatar

My máme rádi košíčky s vanilkovým krémem a polite čokoládou

7. pro 2021
avatar
7. pro 2021
avatar

My máme rádi pařížské rohlíčky

7. pro 2021
avatar

kávové, medovníkové kuličky, kávová zrna

7. pro 2021
avatar

@zajicvpoli tak nějak 😀

7. pro 2021
avatar

Sádlovky jsou dobré

7. pro 2021
avatar

Oříškové košíčky, rumové půlměsíčky co jsou na fotu v kz nad touto, banánovníky ( mezi dva piškoty banan, napíchnout párátkem a obalit v čokoládě) pusinky,kokosky....

7. pro 2021
avatar

Já jsem tady narazila na tyto sušenky a jsou 😵🤤

7. pro 2021
avatar

Burizony v karamelu. Recept na internetu. Já nedělám koule ale dám do srnciho hřbetu potravinářskou folii na to dám tu směs ztuhnout a pak postupně odkrajuji.

7. pro 2021