Prosim o tip na mekci ogebnejsi celorocni obuv 14cm noha - velmi uzka . Nepiste bobux ani superfit ani jack and lily ani lbl dik 😂
Moje madam ma stejne dlouhou nohu a zatim ma kecky od adidas byly to nejmekci boty ze ctyr kramu a snazim se sehnat adidas katnat (kompromisky) udajne je ma deichmann ja teda byla ve dvou a neuspesne :-/ a celorocky fare.. Takove s hvezdickama.. Maji velice ohebnou podrazku 😉
Fare s hvězdičkama mame, jsou super 🙂
Dd nejsou na uzkou
Filii ;)
Ricosta.
Ricosta jsme meli ted zimni pepino na suchy zip 🙂 ty nejsou spatne ale prijdou mi tezsi. A taky chtela jsem suchy zip i v lete .. a filli jsme zkouseli v zime na 2 ponozky :-/ nebudou siroke..musim rict ze i cena me moc nebere :-/
Ale dik moc za tipy.
Jeste jdu hledat ..
Fare vypadaji tezke a neohebne... ne ? V nasi velikosti ?
A nemam kde sehnat moc..
@veronicka89 Fare krome tech s hvezdickou jsou tvrda kopyta.A uz v 21.ma stelka sirku 6cm.
Nike revolution 3 zkus osahat, mame je jako kompromis
@nikykiky ve 25 uz jsou tvrde 24 se nevyrabi a 23.5 jsou male pro nas 😢zkousela jsem v patek
Katnat v pohode sezenu ale fakt jsou ohebne ? ☹
@veronicka89 jsou,měli sme je minulý rok a jsou fakt super
Plae jsou taky na užší nohu, není to čistě bf, ale kompromis.
Tez bych rekla, ze DD step 015 jsou na normalni az uzsi nohu. Rozhodne ne ma sirsi. A jeste jsou dobre ceske boty Jonap 051 Light. Srovnatelne s DD step.
Jinak jdyby nekdo mel moznost . V nemeckem deichmanu naji velmi fajn botky. Akorat nam nesedi. Jsou stredni. Je to green kolekce vegan kuze a kaucuk podrazka 😉 cena 42-44 eur dle designu
@fifina86
@veronicka89 katnat byly super. Ty fortaplay jsem byla ocumovat a nic moc teda. Pro mě velké zklamání. Kdybych to vedela,koupila bych loni i větší velikosti (a doufala,ze se trefim) 🙂
@veronicka89 nevim,co konkretne jsi mela v ruce,ale treba jsou tuzsi nez DD Step 015,ale mekci nez Keen na CNX.
@veronicka89 a co ty nove od Pegresu?
Holky prosim nepiste ceske boty 😉 dik... zatim koukam na daumling a ptz vetsina uzky a uzkych nahore u kotnicku a kolem jsou na snurky a to jsem moc nechtela... nejhorsi je ze nesedi ty velikosti vubec ani podle tabulek ptz treba podle tabulky 1 vyrobce jsem zkusila a mel je obri ...



dd step řada 015