icon

Prosim o tip na mekci ogebnejsi celorocni obuv 14cm noha - velmi uzka . Nepiste bobux ani superfit ani jack and lily ani lbl dik 😂

avatar

dd step řada 015

13. bře 2017
avatar

Moje madam ma stejne dlouhou nohu a zatim ma kecky od adidas byly to nejmekci boty ze ctyr kramu a snazim se sehnat adidas katnat (kompromisky) udajne je ma deichmann ja teda byla ve dvou a neuspesne :-/ a celorocky fare.. Takove s hvezdickama.. Maji velice ohebnou podrazku 😉

13. bře 2017
avatar

Fare s hvězdičkama mame, jsou super 🙂

13. bře 2017
avatar

Dd nejsou na uzkou

13. bře 2017
avatar

Filii ;)

13. bře 2017
avatar

Ricosta.

13. bře 2017
avatar

Ricosta jsme meli ted zimni pepino na suchy zip 🙂 ty nejsou spatne ale prijdou mi tezsi. A taky chtela jsem suchy zip i v lete .. a filli jsme zkouseli v zime na 2 ponozky :-/ nebudou siroke..musim rict ze i cena me moc nebere :-/

Ale dik moc za tipy.
Jeste jdu hledat ..

13. bře 2017
avatar

Fare vypadaji tezke a neohebne... ne ? V nasi velikosti ?
A nemam kde sehnat moc..

13. bře 2017
avatar

@veronicka89 Fare krome tech s hvezdickou jsou tvrda kopyta.A uz v 21.ma stelka sirku 6cm.

13. bře 2017
avatar

@dashyyy Ty Adidas uz se nevyrabi,max.sezenes nejaky doprodej ;)

13. bře 2017
avatar

kat nat už nejsou ale jsou jiné stejně ohebné a mnohem hezčí🙂
@fifina86

13. bře 2017
avatar

Nike revolution 3 zkus osahat, mame je jako kompromis

13. bře 2017
avatar

@nikykiky tak za me to treba kompromis neni.

@bara88 vim o nich, ale jeste jsem je v ruce nemela,tak si je nedovolim doporucovat jako kompromis ;)

13. bře 2017
avatar

@nikykiky ve 25 uz jsou tvrde 24 se nevyrabi a 23.5 jsou male pro nas 😢zkousela jsem v patek

13. bře 2017
avatar

Katnat v pohode sezenu ale fakt jsou ohebne ? ☹

13. bře 2017
avatar

@veronicka89 jsou,měli sme je minulý rok a jsou fakt super

13. bře 2017
avatar

Plae jsou taky na užší nohu, není to čistě bf, ale kompromis.

13. bře 2017
avatar

Tez bych rekla, ze DD step 015 jsou na normalni az uzsi nohu. Rozhodne ne ma sirsi. A jeste jsou dobre ceske boty Jonap 051 Light. Srovnatelne s DD step.

13. bře 2017
avatar

Jinak jdyby nekdo mel moznost . V nemeckem deichmanu naji velmi fajn botky. Akorat nam nesedi. Jsou stredni. Je to green kolekce vegan kuze a kaucuk podrazka 😉 cena 42-44 eur dle designu

13. bře 2017
avatar
13. bře 2017
avatar

@fifina86
@veronicka89 katnat byly super. Ty fortaplay jsem byla ocumovat a nic moc teda. Pro mě velké zklamání. Kdybych to vedela,koupila bych loni i větší velikosti (a doufala,ze se trefim) 🙂

13. bře 2017
avatar

@veronicka89 nevim,co konkretne jsi mela v ruce,ale treba jsou tuzsi nez DD Step 015,ale mekci nez Keen na CNX.
@veronicka89 a co ty nove od Pegresu?

13. bře 2017
avatar

@golla dcera je doma mela jako zalozni,kdyby neco,jako hlavni botu nee,na to ma prilis chyb ;)

13. bře 2017
avatar

@fifina86 jaké měla jako zalozni,ty fortaplay?

13. bře 2017
avatar

@golla Ne,KatNat ;)

13. bře 2017
avatar

Holky prosim nepiste ceske boty 😉 dik... zatim koukam na daumling a ptz vetsina uzky a uzkych nahore u kotnicku a kolem jsou na snurky a to jsem moc nechtela... nejhorsi je ze nesedi ty velikosti vubec ani podle tabulek ptz treba podle tabulky 1 vyrobce jsem zkusila a mel je obri ...

13. bře 2017