Prosím o tip, kam s dětmi na výlet někde v Moravskoslezském kraji? přítel pořád, že někam na hrad nebo zámek, ale docela se toho bojím. Holkám je 5 a 1 a půl roku.
Nebo Starý JIčín, je to zřícenina volně přístupná, je tam placený výstup na věž.
Na vylety jsou super rozhledny 🙂))) V Uvalne, v Krnove se zrovna opravuje......nebo zkusit Krteckovu stezsku v Albrechticich, projit se v Raduni u Opavy tim parkem (udelat treba cestu za pokladem),atd. my jsme zrovna v Beskydech a chci navstivit Hukvaldy, Pustevny, a v Roznove doporucuju skanzem-Valasskou vesnici-prochazka mezi domecky (jak zili zastara)......jeste bych chtela navstivit zriceninu Helfstyn 🙂))
@veru908 @ajronka @betelgeuzz @caverina @anita003 @drzticka81 @ginev
Děkuji všem, zoo (máme pernamentku), dinopark, vítkovice i Slezskoostravský hrad máme vedle baráku, takže tam ne, ale Starý Jičín vypadá fajn 🙂
Rožnov je úžasný, ale myslím si, že to ještě holky nijak neosloví...
Určitě ale zajdeme na Hukvaldy a cestou zpátky na bazén v Brušperku, je tam pěkný 🙂
Taky ta Krtečkova stezka vypadá dobře 🙂
Ještě jednou děkuju, teď jen vše naplánovat a obeznámit přítele, co a kdy a jak 😂
Zoo Ostrava, Dinopark, Dolní oblast Vítkovic-maly svět techniky, Bohumín Maugliho ranč