Dobrý večer milé koníkovky,
chtěla jsem Vás požádat o spolupráci, sdílejte prosím mezi své známé, kteří se pohybují v okolí motorek.
Včera nám byla před panelákem na Hůrce v Kralupech nad Vltavou z parkoviště ukradena motorka Yamaha tdm 850, tmavě zelené barvy. Stalo se tak mezi 12-14 hodinou. Motorka váží přes 200kg, takže není možné aby ji někdo sám naložil do auta.
V případě, že by jste ji někde zahlédli nebo někdo nabízel díly, Kontaktujte mě prosím.
Budeme rádi za jakékoliv informace.
Předem díky Veronika
@marcelakarikova ahoj Marcel, vždyť my se spolu známe. Sídliště hůrka. Bohužel nejbližší kamera je u gymplu a pak směrem k poště. Policie vše ví a snad nějaké kamery prověří.
@marcelakarikova bohužel dle info od lidi z paneláku se tu spis pohybovali nepřispusobivy občané v té době, ale nikdo neviděl konkrétně tu situaci. Prý za víkend bylo v okolí ukradeno přes 10 aut a motorek. Tak to je taky naprd to s tím nabouráním. Nám naboural auto nějaký nepřizpůsobivý občan a naštěstí ho viděli z paneláku, tak si ho manžel dohnal, vše sepsal a nakonec se to řešilo přes dopravku a dál a musel zaplatit, ale byli to peripetie. Tak snad nám bude štěstí přát. Díky za podporu

To snad není možné? Jako ze sídliště?? Jsme z cukrovaru.. nemáte třeba na některém z baráků kameru? To je fakt vrchol..