icon

Ještě dotaz: Hluboká nad Vltavou, dá se od vlakového nádraží nějak posunout k zámku pomocí MHD? Nepodařilo se mi nic vyhledat. Dík

avatar

Nedá…bohužel na Hluboké nejezdí MHD.

28. črc 2022
avatar

MHD tam nemaj. Jedině že bys došla od nádraží do zoo a tam chytla turistický vláček, ale to už je lepší to dojít pěšky.

28. črc 2022
avatar

Díky holky 🙂

28. črc 2022
avatar

Bohužel tu MHD nemáme. 😔

28. črc 2022