My meli tento (viz odkaz nize) a byli jsme s nim strasne spokojeni. Pak jsme si udelali radost a koupili mnohem lepsi a drazsi a vysledek mi prijde stejny 😀 Az na to, ze ten novejsi ma mlynek, no..
https://www.datart.cz/Espresso-De-Longhi-EC-658...
☕ Nemuzu najit spendlik, tak se pripichnu stylove kafem. 😉
@xivet taky jsem poridila tento.jen je vcelku umeni pak najit kafe co ti z nej chutna😁
Máme ETA Stretto a k tomu mlýnek ETA, dohromady to stálo asi 5000. Dle muže dělá dobrou kávu, nevidí moc rozdíl mezi tímto a dražším automatem, co má v práci. Nevýhodou je větší pracnost a kafe všude při přípravě, ale při 2 kávách denně se to dá.
Jestli chceš za málo peněz hodně muziky, tak z vlastní zkušenosti můžu doporučit tento: https://m.heureka.cz/kavovary-cajovary-espressa...
Máme ho dva roky a nemůžu si ho vynachválit. Dělá krásný presso i latté 🙂
Já mám z Lidlu a spokojenost,nemam přímo ten na fotce ,mám jiny
@zuzkaasteli To je fakt, my jsme byli verni jedne znacce a radeji jsme noc neexperimentovali. 😀
@martinka0209 mě fungoval 2 roky a odešlo čerpadlo. Ještě předtím mi začal prokapávat, už bych ho nechtěla.
@candat já ho už mám dva roky a stále funguje, samozřejmě když mi to neteče,jak má, je potřeba ho pořádně vyčistit,buď odvapnit nebo vyčistit trysky
Holky řekněte mi ještě, je velký rozdíl v příkonu mezi 1350 a 1450 W?

Děkuji za tip. Rada se pripichnu.