icon
avatar
vipeta
Zpráva byla změněna    3. kvě 2021    

Doporučíte mi kávovar, presovač? Líbil by se mi pákový, ne kapslový. A ne úplně drahý. Na presso, latte a třeba cappuccino. Stačí jeden šálek a ne každý den 🙂 Koukala jsem třeba na tento v Lidlu, nebo nějaký podobný. S čím máte zkušenosti? 🙂

avatar

Děkuji za tip. Rada se pripichnu.

3. kvě 2021
avatar

My meli tento (viz odkaz nize) a byli jsme s nim strasne spokojeni. Pak jsme si udelali radost a koupili mnohem lepsi a drazsi a vysledek mi prijde stejny 😀 Az na to, ze ten novejsi ma mlynek, no..
https://www.datart.cz/Espresso-De-Longhi-EC-658...

3. kvě 2021
avatar

☕ Nemuzu najit spendlik, tak se pripichnu stylove kafem. 😉

3. kvě 2021
avatar

@xivet Jj, taky ho mám a kafe mi z nej chutná víc než z automatu. Asi ten “ikea” efekt, že kávu si dělám sama a ne stroj 😅

3. kvě 2021
avatar

📌

4. kvě 2021
avatar

@xivet taky jsem poridila tento.jen je vcelku umeni pak najit kafe co ti z nej chutna😁

4. kvě 2021
avatar

Máme ETA Stretto a k tomu mlýnek ETA, dohromady to stálo asi 5000. Dle muže dělá dobrou kávu, nevidí moc rozdíl mezi tímto a dražším automatem, co má v práci. Nevýhodou je větší pracnost a kafe všude při přípravě, ale při 2 kávách denně se to dá.

4. kvě 2021
avatar

Jestli chceš za málo peněz hodně muziky, tak z vlastní zkušenosti můžu doporučit tento: https://m.heureka.cz/kavovary-cajovary-espressa...

Máme ho dva roky a nemůžu si ho vynachválit. Dělá krásný presso i latté 🙂

4. kvě 2021
avatar

Já mám z Lidlu a spokojenost,nemam přímo ten na fotce ,mám jiny

4. kvě 2021
avatar

@zuzkaasteli To je fakt, my jsme byli verni jedne znacce a radeji jsme noc neexperimentovali. 😀

4. kvě 2021
avatar

@martinka0209 mě fungoval 2 roky a odešlo čerpadlo. Ještě předtím mi začal prokapávat, už bych ho nechtěla.

4. kvě 2021
avatar

@candat já ho už mám dva roky a stále funguje, samozřejmě když mi to neteče,jak má, je potřeba ho pořádně vyčistit,buď odvapnit nebo vyčistit trysky

4. kvě 2021
avatar
vipeta
autor

Holky řekněte mi ještě, je velký rozdíl v příkonu mezi 1350 a 1450 W?

6. kvě 2021