Souhlas vnitřní síť je bezpečnější
Vsichni rikaj,pruziny mimo,my je mame uvnitr uz 6 let a nikdy se nestalo nic🙂
Pružiny mimo jsou lepší. Máme tu Marimex trampolínu.
Rozhodně Marimex, je super
Mame dve trampoliny a obe maji pružiny mimo sit. Urcite je to bezpečnější.
V čem bezpečnější? Že tam neuvízne noha? 🙂
@janickaavitecek my taky máme uvnitř a loni čtyřletá 14 dní sádra.. už bych šla jen do tý druhý s pružinama ven
@vipeta nejde jen o uvíznutí, ono je dost hnusný i skřípnutí kůže v těch pružinách, za mě se i víc ničí ten ochranný límec, jak po tom lítaj - ten měníme snad co rok, dva
@dashyyy a to slapla na ten kryt??dcerka tam dela salta a premety a vsechno a nastesti zatim v poho,do budoucna chceme profi😃
@janickaavitecek ano, blbě doskočila na ten kryt a odnesl to kotník.. doktor na pohotovosti teda říkal, že trampolíny nesnáší, jsou z toho prej fakt šeredný úrazy a je jich čím dál víc.. my ji máme asi 8 let a za ty roky teda jedno takový zranění, naštěstí
Díky moc za názory. Ještě se zeptám na zkušenosti... Naše trampolína bude stát u zdi. Je nějaká bezpečná vzdálenost pro případ, že by dítě vylitlo do strany? 🤔 I proto asi tu vnitřní síť, že jo?
Měli jsme jak pružiny vevnitř, tak venku a za mě je lepší mít ty pružiny za sítí 🙂
jako že vnitřní sít 🙂


Pružiny určitě mimo síť